ЮФ «Дмитрієва та Партнери» надаватиме юридичне та бухгалтерське обслуговування підприємств із зони АТО

21.11.2014

ЮФ «Дмитрієва та Партнери» надаватиме юридичне та бухгалтерське обслуговування підприємств із зони АТО

На сьогоднішній день складається вкрай складна ситуація у східних регіонах нашої країни. У зв‘язку із проведенням антитерористичної операції не працює більшість державних установ та установ банківської системи,на певних територіях  виведені з ладу елементарні засоби зв‘язку.

Через зазначені обставини потужний промисловий регіон практично паралізован,  ведення ведення господарської діяльності на цих територія вкрай ускладнено, проведення певних операцій взагалі неможливо.

В цих складних умовах серед господарюючих суб‘єктів східних регіонах все частіше постає питання щодо змінення місцезнаходження (місця реєстрації). Але зміна юридичної адреси передбачає наявність відповідної нерухомості для розміщення бізнес-структур, або безпосередньо нової адреси підприємства та в разі неможливості переїзду персоналу, наявність відповідних спеціалістів за новим місцем реєстрації.

Враховуючи складність вищезазначених процедур, розуміючи специфіку підприємництва на східному регіоні, маючи відповідний досвід у вирішені питань щодо переведення бізнесу до іншого регіону юридична фірма «Дмитрієва таПартнери» надає юридичні та бухгалтерські послуги підприємствам із зони АТО.

Юридичне обслуговування підприємств із зони АТО включає в себе наступні послуги:

 • Оперативна перереєстрація бізнесу в інші регіони України.
 • Отримання дозволів та ліцензій.
 • Допомога у вирішенні питань, пов'язаних з нерухомістю (включаючи пошук об'єктів).
 • Переоформлення працівників або організація тимчасового припинення роботи згідно КЗпП, соціальний захист працівників, які постраждали в зоні АТО, а також інші питання, пов'язані з трудовими правовідносинами.
 • Здійснення комплексу заходів щодо захисту майнових прав у зоні АТО.
 • Юридичний супровід угод.
 • Визнання АТО форс-мажорними обставинами для звільнення від відповідальності за невиконання цивільно-правових або господарських договорів, отримання висновків Торгово-промислової палати.
 • Допомога в проведенні переговорів щодо реструктуризації заборгованості, перегляду умов виконання договорів у зв'язку з форс-мажором.
 • Забезпечення офісних послуг для отримання запитів, претензій і повідомлень з боку клієнтів, правоохоронних, державних і місцевих органів влади і управління та зберігання бухгалтерської документації за адресою: ЮФ «Дмитрієва та Партнери», м Київ, вул. Дніпровська Набережна, 3, 02098.
 •  Передача кореспонденції Клієнту або його представнику та ін..

Бухгалтерський та податковий облік господарської діяльності підприємства та суб'єктів підприємницької діяльності:

 • Повний бухгалтерський супровід.
 • Подача звітності.
 • Відкриття додаткових рахунків та ін..

Для того, щоб отримати попередню консультацію, Ви можете скористатися нашим он-лайн сервісом  на сайті (віконце зліва).

З питань, пов'язаних з перереєстрацією бізнесу, а також подальшим супроводом звертайтеся, будь-ласка,  за наступними контактами:

Тел .: +38 (044) 553-76-60 
+38 (067) 503-01-08 
Е-mail: Ignatova@dmp.com.ua 
Skype: office_dmp 
м. Київ, Дніпровська набережна 3 
ЮФ «Дмитрієва та Партнери» 
www.dmp.com.ua
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA