Компанія в Гонконзі

Hong Kong Special Administrative Region, скорочено Гонконг - особливий адміністративний район Китайської Народної Республіки, один з провідних фінансових центрів Азії і світу. У зв'язку з тим, що Гонконг грає роль основного торгового центру і воріт в Китай (і в Азію в цілому), основна маса компаній, які реєструються в Гонконзі, створюються з метою ведення торгових операцій.

Звільнення від податків можливе в разі, якщо бізнес не ведеться всередині Гонконгу, немає продавців або покупців резидентів Гонконгу, якщо немає у власності нерухомості в Гонконзі, немає найманих працівників резидентів Гонконгу, власник не живе в Гонконзі більше 60 днів на рік, не підписує контракти на території Гонконгу, але обов'язок щодо подання звітності залишається. Гонконг не має договорів про уникнення подвійного оподаткування ні з однією країною світу, за винятком США про морські перевезення.

Щорічно компанії повинні подавати річний звіт (Annual Return), за несвоєчасне його подання стягується штраф. Всі гонконгські компанії повинні вести бухгалтерську звітність, яка повинна зберігатися в зареєстрованому офісі компанії або в іншому місці відповідно до рішення директорів. Кожна компанія повинна призначити аудитора, який повинен бути членом гонконгзької асоціації бухгалтерів і мати відповідний сертифікат. У Гонконзі немає вимоги про подання бухгалтерської звітності до Реєстру Компаній. Оподаткування здійснюється за територіальним принципом. Тобто, доходи, отримані за межами Гонконгу, не оподатковуються. Звільнення від податків в Гонконзі відбувається не автоматично. Необхідно подавати звіт до Департаменту внутрішніх доходів про відсутнісь діяльності. А в деяких випадках Департамент може запросити відповідні документи, що підтверджують, що компанія не мала доходів від джерел усередині Гонконгу і не управлялася з території Гонконгу. Податок на прибуток, отриманий в Гонконзі, становить 16.5%.


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA