Підготовка звітів


ПІДГОТОВКА ЗВІТНОСТІ ДЛЯ РЕЗИДЕНТНИХ ТОРГОВИХ КОМПАНІЙ КІПРУ

Компанія зобов'язана щорічно готувати та подавати перевірену аудиторами фінансову звітність та податкові декларації. Компанія не буде вважатися благонадійною, якщо податкові декларації не будуть подані в строк, і їй буде відмовлено у видачі будь-якого податкового сертифікату. Крім того, за несвоєчасну подачу передбачені фіксовані і змінювані штрафи. Компанія і її директори також несуть кримінальну відповідальність за неподання податкових декларацій.

Вартість підготовки звіту відповідає обсягу операцій, який буде здійснювати компанія, і часу, необхідного для її проведення.

Всі кіпрські компанії щорічно подають перевірену аудиторами фінансову звітність, яка перевіряється за замовчуванням. Проте, як частина процедури аудиту ми зобов'язані перевіряти, чи потрібно компанії готувати консолідовану фінансову звітність.

Відповідно до закону компанія зобов'язана готувати консолідовану фінансову звітність, якщо вона відповідає двом з трьох критеріїв, зазначених нижче:

- загальний консолідований оборот групи компаній перевищує 35.000.000 євро;
- загальні консолідовані активи групи компаній перевищують 17.500.000 євро;
- середня кількість персоналу групи компаній, найнятого протягом року, перевищує 250 осіб.

На Кіпрі торговий прибуток обкладається 12.5% ​​податком.

Якщо кіпрська компанія укладає угоди з іншого кіпрською компанією або компанією ЄС (крім інвестиційних холдингів, фінансових, страхових і медичних), компанії можна зареєструватися для ПДВ і подавати звіти про транзакції в органи ПДВ.


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA