Корпоративне право

Наші фахівці мають значний досвід з питань реєстрації, злиття, поділу, ліквідації підприємств, а також вони можуть розробляти комплекс «анти-рейдерських» заходів, спрямованих на захист бізнесу, представляти інтереси клієнта в судових суперечках як з корпоративних питань, так і в складних суперечках між власниками корпоративних прав. 

Серед найбільш затребуваних послуг: 

Державна реєстрація протягом доби фізичної особи, яка має намір стати підприємцем та юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи.
Реєстрація підприємства проводиться нашими фахівцями «під ключ», а це означає, що в результаті надання нам всіх необхідних документів та інформації, клієнт одержує повний пакет необхідних для роботи документів. Крім робіт безпосередньо по реєстрації, ми можемо також надати послуги по веденню обліку й звітності, що особливо важливо на перших етапах діяльності, коли у клієнта ще немає офісу, або невисокий прибуток не дозволяє мати власного фахівця.

- Внесення змін в установчі документи.
Дуже часто у клієнтів виникають проблеми, пов'язані з внесенням змін до установчих документів, зі зміною організаційно-правової форми підприємства або зміною складу засновників. Значні труднощі викликає вихід учасників зі складу засновників. У цьому процесі виникає ряд питань, які, на жаль, недостатньо врегульовані чинним законодавством. Крім того, не завжди легко вирішуються питання, що стосуються реальної оцінки частки учасника, що вибуває.

- Розкриття інформації щодо кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або зміна відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи, у тому числі кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) учасника (засновника) юридичної особи, якщо учасник (засновник) – юридична особа (подання форми 4).

- Отримання виписки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Ми допоможемо без зайвих витрат вирішити ці складні питання.


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA