Судова практика

Компанія «Дмитрієва та партнери» має велику практику представлення інтересів і захисту прав клієнтів в різних галузях права. Ми свідомо не обмежуємо свою діяльність вузькою спеціалізацією або представництвом інтересів заздалегідь визначеного кола клієнтів. Нашими клієнтами є корпорації й фізичні особи, приватний бізнес, державні органи й громадські організації.

«Дмитрієва та партнери» займається представленням інтересів клієнтів у різних судових інстанціях у кримінальних, цивільних справах і господарських спорах в області корпоративного, господарського, податкового законодавства, з питань зовнішньоекономічної діяльності, стягнення заборгованості, відшкодування збитку, сімейного права тощо. Наші фахівці підготують для вас юридичний висновок по суті суперечки, що виникла, - прогноз ймовірних варіантів вирішення суперечки. За бажанням клієнта ми надаємо допомогу при виконанні претензійно - позовної роботи, проведенні документальної підготовки й безпосередньо процесу розгляду суперечки в судових інстанціях, участь у виконавчому проваджені.

Юристи «Дмитрієва та партнери» представляють інтереси клієнтів у судах загальної юрисдикції, господарських судах і третейських судах, включаючи міжнародні.


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA