Великобританія


ВЕЛИКОБРИТАНІЯ

 

Загальна інформація

Великобританія знаходиться в Північно-Західній Європі, на Британських островах. Територія 244 820 км².
Столиця - Лондон.
Населення - більше 60 000 000 чоловік.
Державна мова - англійська.
Грошова одиниця - англійський фунт стерлінгів (£).


Державний устрій і державна влада

Конституційна монархія. Глава держави - королева Великобританії. Виконавчий орган - Прем'єр-міністр. Законодавчий орган - двопалатний парламент. Судова система - Верховний Суд, Суд Апеляції, окружні суди.

 

Економіка

Великобританія - одна з найрозвиненіших у світі торгових держав і фінансових центрів. Особливо розвинена важка індустрія, в тому числі виробництво сталі і кораблебудування, високі технології, електроніка та фармацевтична промисловість. Великобританія має великі запаси вугілля, природного газу і нафти. Сильно розвинена індустрія обслуговування, особливо банківська сфера; страхування та обслуговування бізнесу становлять найбільшу частку валового продукту.

 

Переваги

Політична стабільність;
Висока репутація;
Немає валютних обмежень;
Безліч договорів про усунення подвійного оподаткування, в т.ч. і з Україною;
Не включена до Списку офшорних юрисдикцій КМУ.

Великобританія підписала податкові угоди з більш ніж 100 країнами і таким чином має найбільш широку мережу угод про уникнення подвійного оподаткування в світі.

Незважаючи на той факт, що Великобританія не є країною з низькими ставками податків, компанії Великобританії можуть ефективно і з користю використовуватися в різних структурах при плануванні податків.

Реєстр UK компаній є загальнодоступним джерелом. Для отримання інформації про зареєстровані UK компанії будь-який користувач може відвідати сайт Companies House https://beta.companieshouse.gov.uk/


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA