Редоміціляція на Кіпр


РЕДОМІЦІЛЯЦІЯ ОФШОРНОЇ КОМПАНІЇ НА КІПР

Під тиском ЄС і ОЕСР популярні офшорні зони повинні законодавчо встановити вимоги до всіх офшорних компаній відкривати реальні офіси і наймати співробітників, а також платити податки на їх території.

Компаніям, зареєстрованим в таких офшорних юрисдикціях, як Британські Віргінські острови, Беліз, Кайманові острови, Бермудські острови, острів Мен, Гернсі і Джерсі, доведеться відкрити реальні офіси і найняти працівників і навіть платити корпоративний податок.

У ситуації, що склалася найбільш економічно доцільним рішенням може бути перенесення компанії з торгового реєстру однієї країни в торговий реєстр іншої країни, відоме як редоміціляція. При цьому не змінюються назва компанії, її корпоративна структура і володіння, а також це не впливає на діючі банківські рахунки. Відбувається тільки зміна торгового реєстру і юридичної адреси, тобто юрисдикції.

Це допустимо в законодавствах більшості офшорних країн.

При цьому ви:

  • позбудетеся від необхідності реєструвати нову компанію;
  • збережете всі активи, корпоративну історію, репутацію та зобов'язання;
  • продовжите активну господарську діяльність компанії;
  • дата реєстрації компанії в установчих документах зберігається;
  • назва компанії залишається такою же;
  • банківський рахунок зберігається, з переоформленням на редоміцільовану компанію.

Для зміни юрисдикції іноземної компанії на Кіпр вона повинна бути зареєстрована в державі, торгове право якої дозволяє здійснювати редоміціляцію. Основна вимога - наявність в Установчому договорі і Статуті цієї компанії пунктів, які передбачають можливість редоміціляції.

Спочатку іноземна компанія повинна звернутися до свого реєстратора і заявити про редоміціляцію в іншу юрисдикцію. Після завершення всіх необхідних процедур (в кожній державі дані процедури можуть відрізнятися) компанія може звернутися до кіпрського реєстратора для перекладу компанії.

Після надання всіх необхідних документів видається тимчасове свідоцтво про редоміціляцію компанії на Кіпр. Протягом шести місяців після отримання даного свідоцтва компанія повинна надати кіпрському реєстратору документ, що підтверджує анулювання первинної реєстрації в іноземній державі. Після чого видається фінальне свідоцтво про редоміціляцію, яке засвідчує реєстрацію компанії на території республіки Кіпр.

Вартість послуг з редоміціляціі офшорної компанії на Кіпр складає 2200 євро.

Додатково оплачується підготовка необхідних документів, а також відступні старому агенту.

Орієнтовний термін отримання тимчасового свідоцтва про редоміціляцію компанії на Кіпр - 1,5 місяця. Отримання фінального свідоцтва про редоміціляцію, що засвідчує реєстрацію компанії на території республіки Кіпр, займає до 6 місяців.


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA