Бухгалтерський аутсорсинг...
Про нас...
Членство
Європейська Бізнес Асоціація
Європейська Бізнес Асоціація
Європейська Бізнес Асоціація — організація міжнародного бізнесу в Україні, неприбуткове об'єднання юридичних осіб, засноване в 1999 році. Об'єднує більше 900 європейських, українських та міжнародних компаній. Європейська Бізнес Асоціація була заснована як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні.  Європейська Бізнес Асоціація прагне до встановлення в Україні європейських цінностей та практики ведення бізнесу, вбачаючи свою ключову місію: у представництві інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні, поліпшенні інвестиційного клімату; впровадженні етичних та правових стандартів ведення бізнесу в Україні; налагодженні зв’язків між бізнесовою та політичною спільнотами; захисті інтересів своїх членів в політичних колах з метою покращання умов ділового середовища.
Асоціація адвокатів України
Асоціація адвокатів України

Асоціація адвокатів України (ААУ) є всеукраїнською громадською неприбутковою організацією, яка створена на засадах професійної належності. ААУ сприяє розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищенню рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищенню ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, задоволенню та захисту прав та законних інтересів членів Асоціації. 

Асоціація правників України
Асоціація правників України

Асоціація правників України - професійне юридичне об’єднання в нашій країні, яке об’єднує більше 4 000 правників, адвокатів, юрисконсультів, науковців, державних службовців, суддів України. Членство в АПУ надає можливість спілкуватися та обмінюватися досвідом з колегами, брати участь у роботі секцій, комітетів та форумів організації з метою  підвищення професійного рівня.

Міжнародна асоціація юристів (IBA)
Міжнародна асоціація юристів (IBA)
Міжнародна асоціація юристів (The International Bar Association - http://www.ibanet.org) утворена в 1947 році і є провідною всесвітньою організацією, яка об'єднує понад 190 адвокатських асоціації та юридичних спільнот, а також понад 80 тисяч практикуючих фахівців в області права з усіх континентів. Асоціація вносить істотний внесок у розвиток і реформування міжнародного законодавства та встановлює майбутні критерії та орієнтири юридичної професії по всьому світу.
Асоціація міжнародного податкового планування (The International Tax Planning Association)
Асоціація міжнародного податкового планування (The International Tax Planning Association)

Асоціація міжнародного податкового планування об'єднує провідних фахівців у сфері податкового планування з різних країн (серед яких: банкіри, фінансові директори, бухгалтери, юристи і т.д.).

Одними з цілей ITPA є обмін досвідом та рекомендаціями щодо податкового планування між провідними фахівцями в даній сфері (серед яких: банкіри, фінансові директори, бухгалтери, юристи ) шляхом публікацій, on-line спілкування, участі в заходах і конференціях.

Членство в Асоціації дає можливість підвищити професійний рівень у сфері податкового планування з ракурсом на світові тенденції, поліпшити стандарти надання консультацій платникам податків та розширити коло партнерів.
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners