Відкриття рахунків у платіжних системах

ВІДКРИТТЯ РАХУНКУ В ПЛАТІЖНІЙ СИСТЕМІ

На сьогоднішній день процес відкриття рахунку в міжнародних банках пов'язаний з багатьма труднощами і може зайняти від 3 до 12 місяців. Перелік документів, в тому числі що підтверджують реальну економічну діяльність, може бути значним. Але існує просте і доступне рішення і альтернатива банку - рахунок в електронній платіжній системі.

Платіжна система - це фінансово-технологічна інтернет-платформа, яка не працює з готівкою, а всі платежі проходять через інтернет. В даний час в світі успішно функціонує велика кількість різних платіжних систем, їх діяльність ліцензується, здійснюється нагляд фінанасовими органами за місцем їх реєстрації. Їх відмінність від банків - не видають кредити, не приймають депозити, не торгують цінними паперами, тобто не проводять жодних ризикових операцій в принципі. Багато з них є членами платіжних систем SWIFT і SEPA, привласнюють клієнтам IBAN рахунок, відкривають Мерчант-рахунки (Merchant Account) для обробки платежів інтернет-магазинів.

При тому що процедура відкриття рахунку в платіжній системі дуже схожа на відкриття рахунку в банку, все ж вона простіша, так як дозволяє відкрити рахунок дистанційно, шляхом проведення відеоконференції з клієнтом.

Для відкриття рахунку в платіжній системі для юридичної особи необхідно:

  • подати заявку;
  • надати пакет необхідних документів;
  • заповнити анкету KYC, давши відповіді на питання щодо діяльності юридичної особи;
  • пройти відео-ідентифікацію (на вимогу).


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA