Ліквідація і відновлення


ЛІКВІДАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ UK КОМПАНІЇ

Компанія може бути ліквідована за бажанням власників або Реєстратором через несвоєчасну подачу звітності.

У першому випадку, якщо компанія вела господарську діяльність, необхідно провести різні збори, опублікувати повідомлення із зазначенням термінів для того, щоб дати можливість акціонерам та іншим суб'єктам пред'явити претензії до компанії, підготувати ліквідаційний баланс. Для цього зазвичай призначається «ліквідатор», який повинен бути з числа сертифікованих аудиторів.

Якщо компанія не вела ніякої господарської діяльності, то за умови, що сплачені всі мита і здані всі необхідні звіти, можна повідомити відповідного Реєстратора про те, що у компанії немає активів і пасивів, що діяльність не велася і що директори і акціонери висловили бажання виключити компанію з Реєстру. Як наслідок буде опубліковано повідомлення про цей факт у відповідних місцевих ділових виданнях, і через певний встановлений час компанію буде виключено з Реєстру.

У другому випадку ініціатором ліквідації виступає Реєстратор, який після проведення спеціального розслідування приймає рішення про виключення компанії з Реєстру.

Відновлення компанії в Реєстрі відбувається виключно за рішенням суду. Директор компанії належним чином оформляє письмове свідчення під присягою, яке адвокат передає до суду. Якщо немає ніякого заперечення з боку Департаменту Внутрішніх Податків (Inland Revenue) або Будинку Компаній (Companies House), а також після погашення всіх штрафних санкцій, компанія буде відновлена. Тривалість процесу відновлення коливається від чотирьох місяців до одного року.


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA