ПРО НАС

Компанія «Дмитрієва та партнери» почала свою діяльність в 1994 році. У великій мірі це відбулося завдяки інвестиціям іноземних партнерів і наполегливості засновника Дмитрієвої Ольга Леонідівни.

Керуючий партнер компанії Дмитрієва Ольга - адвокат, Голова Наглядової ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», Голова Вищої ревізійної комісії адвокатури України 2012 - 2017 рр., арбітр Ризького міжнародного комерційного арбітражного суду. Неодноразово визнана провідним юристом у сфері міжнародного та корпоративного права, а також інвестиційних проектів.

Перший офіс почав роботу 4 березня 1994 року за адресою вул. Богомольця 7/14.

Поступово штат розширювався, збільшувалася кількість клієнтів, і в 1996 році було зареєстровано командитне товариство «Адвокатське бюро «Альянс, Ольга Дмитрієва та партнери». З цього періоду активно почала розширюватися практика, з'являлися нові напрямки, збільшувалася кількість співробітників.

У зв'язку з укрупненням компанія в 1999 році переїхала в просторий новий офіс за адресою Дніпровська набережна, 3, де і розташовується на даний час.

У 2000 році компанія була реорганізована в товариство з обмеженою відповідальністю «Дмитрієва та партнери».

У 2004 році компанія відзначила свій 10-річний ювілей і стала Лауреатом конкурсу «Визнання - 2004» в номінації «Краща юридична компанія на ринку нерухомості України - 2004», який проходив в рамках II спеціалізованої виставки - форуму «Нерухомість. Фінансування. Перспектива - 2004» за сприянням Асоціації правників України та Асоціації фахівців з нерухомості України.

У 2014 році компанія «Дмитрієва та Партнери» відзначила свій 20-річний ювілей у вишуканих інтер'єрах музею «Шоколадний будинок». Співробітників компанії привітали видатні адвокати, юристи, науковці, керівники органів влади, представники засобів масової інформації.

У 2015 році компанія «Дмитрієва та Партнери» була визнана фіналістом «Юридичної премії-2015» в номінації «Юридична фірма року в сфері трудового права».

У 2016 році компанія «Дмитрієва та Партнери» визнана фіналістом "Юридичної премії 2016 року" в номінації "Юридична фірма року по комплаєнс".

У 2018 році компанія «Дмитрієва та Партнери» розташувалася в рейтингу «ТОП-10 аутсорсингових компаній України» за версією журналу Strategic Business Review, зайнявши місце в першій п'ятірці лауреатів.

Ольга Дмитрієва, адвокат, керуючий партнер ЮФ "Дмитрієва та партнері" рекомендується в ТОП-100 найкращих юристів України за результатами професійного дослідження «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України», яке проводило видання «Юридична газета», з моменту заснування рейтингу.

У 2021 році в черговий раз Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначає кращих юристів і компанії за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2022.

Співробітники компанії, як і засновник Дмитрієва Ольга, щороку відзначаються існуючими українськими юридичними рейтингами в різних практиках: інвестиції, нерухомість, податкове право, приватні активи.

Ознайомитися з відзнаками і нагородами компанії "Дмитрієва та партнери" та співробітників компанії можна тут

Протягом останніх 15-років співробітники компанії «Дмитрієва та Партнери», крім юридичної практики, брали активну участь у громадській професійній діяльності та в розробці нових законопроектів.

За час роботи компанія завоювала авторитет на ринку юридичних послуг, як в Україні, так і за її межами.

Компанія «Дмитрієва та Партнери» надає комплексні послуги з вирішення юридичних, податкових, бухгалтерських питань клієнтам з України та інших країн світу в наступних напрямках:   

Судова практика
Податкове право
Трудове право
Корпоративне право
• Інвестиції та валютне регулювання
Зовнішньоекономічна діяльність
Інтелектуальна власність та IT-право
Міжнародне право та арбітраж
Антимонопольне та конкурентне право
Due diligence
• Бухгалтерський аутсорсинг

Наша компанія прагне надавати більш ефективно послуги своїм клієнтам. Ми віддаємо перевагу роботі на постійній основі, що дозволяє повністю аналізувати діяльність клієнта та комплексно підходити до вирішення питань.

Багаторічний досвід, широкі зв'язки компанії, високий професіоналізм наших співробітників, індивідуальний підхід до тонкощів бізнесу кожного клієнта свідчать про те, що компанія «Дмитрієва та партнери» є надійним партнером.

Незважаючи на досягнення та стабільну позицію на ринку юридичних послуг, ми не збираємося зупинятися на досягнутому, а плануємо і надалі підтримувати репутацію на високому рівні та бути завжди на крок попереду.
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA