ПРО НАС

Компанія «Дмитрієва та Партнери» заснована в 1994 році.

За цей час компанія «Дмитрієва та Партнери» здобула авторитет на ринку юридичних та бухгалтерських послуг як в Україні, так і за її межами.

Компанія надає комплексні послуги для вирішення будь-яких юридичних, податкових, бухгалтерських питань клієнтам з України та інших країн світу.

Керуючий партнер компанії «Дмитрієва та Партнери» Дмитрієва Ольга - адвокат, Голова Наглядової ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України», Голова Вищої ревізійної комісії адвокатури України, арбітр Ризького міжнародного комерційного суду, член Громадської ради при Антимонопольному комітеті України. Визнана провідним юристом в сфері міжнародного та корпоративного права, а також інвестиційних проектів.

Компанія «Дмитрієва та Партнери» надає послуги в наступних напрямках:
 

Судова практика
Податкове право
Трудове право
Корпоративне право
• Інвестиції та валютне регулювання
Зовнішньоекономічна діяльність
Інтелектуальна власність та IT-право
Міжнародне право та арбітраж
Антимонопольне та конкурентне право
Due diligence
• Бухгалтерський аутсорсинг

Наша компанія прагне надавати найбільш ефективні послуги своїм клієнтам. Ми віддаємо перевагу роботі на постійній основі, що дозволяє повністю аналізувати діяльність клієнта й комплексно підходити до вирішення питань.

Висока якість послуг, численні зв'язки фірми, винятковий професіоналізм наших співробітників, індивідуальний підхід до тонкощів бізнесу кожного клієнта - наші переваги, які підтримують репутацію компанії на високому рівні.

Ознайомитись з визнанням та нагородами "Дмитрієва та Партнери" та співробітників компанії можна  тут


Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA