Новини - Публікації
Огляд головних новин законодавства для бізнесу (09/2021)

Юристи Dmitrieva & Partners підготували "Огляд головних новин законодавства для бізнесу".

Серед головних подій:

 • Зміни у законодавстві, що починають діяти з 1 вересня 2021 р.;
 • Затверджено Порядок розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації;
 • Закон щодо реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні.
Форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху»

09 вересня 2021 відбулася найочікуваніша подія осені -  Форум Асоціації адвокатів України - «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0».

Цей захід об’єднав тих, хто є успішним гравцем на ринку юридичних послуг і бажає закріпити свої позиції та початківців, які прагнуть дізнатися всі тонкощі для уникнення помилок на старті.

На форумі можна було дізнатися про трансформацію бізнесу, яка відбулась під час пандемії, та як досягти і зберегти успіх на правничому полі у ці нелегкі часи.

Огляд головних новин законодавства для бізнесу (08/2021)

Юристи Dmitrieva & Partners підготували "Огляд головних новин законодавства для бізнесу".

Серед головних подій:

 • Отримання ліцензій шляхом подання онлайн-заявки через «Дію»;
 • НБУ розширив перелік операцій за поточними рахунками фізичних осіб резидентів та нерезидентів для одноразового (спеціального) добровільного декларування;
 • 20 серпня 2021 року Мінфін України затвердив Узагальнюючі податкові консультації (УПК) з питань ціноутворення та оподаткування доходів нерезидентів.
До 11 жовтня 2021 року всі юридичні особи зобов’язані подати структуру власності

11.06.2021 р. набрав чинності Наказ Міністерства фінансів від 19.03.2021 р. №163 про Положення про форму та зміст структури власності. У зв’язку з цим до 11 жовтня 2021 року всі юридичні особи зобов’язані подати держреєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності.

Порушення термінів подання тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, вповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від 17 000 до 51 000 грн.

Наша компанія надає послугу з підготовки та подання держреєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності. Для замовлення послуги зв’яжіться з нами за нашими контактами.

Історія створення успішного бізнесу через випробування часом

Стаття розповість про унікальний досвід і практику жінки, яка змогла створити, зберегти і успішно керувати справою свого життя.

Трансформація адвокатського бюро в успішну компанію «Дмитрієва і партнери».

Вміння гідно пройти через шалені темпи, стрімкі зміни, обумовлені законами часу, чітко і вчасно, керуючись професійними навичками і жіночою інтуїцією, знаходити необхідні шляхи через випробування і труднощі… і, все ж, досягти успіху.

За яких умов можна якісно володіти професією і успішно керувати власною компанією?

Нові реалії роботи бізнесу. BANKING&COMPLIANCE 2021 A2B FORUM

6 серпня 2021 року пройшов найочікуваніший захід - Banking&Compliance 2021 A2B Forum

Традиційно відкриття форуму відбулося з вітальних слів: Зої Ярош, Президентки ААУ, адвокатки, керуючої партнерки АО «Marshaller Group», Ольги Дмитрієвої, керуючої партнерки АО «Dmitrieva & Partners», адвокатки, Голови Наглядової ради ААУ, менторки проєктів Law&Business Studio, Смоковича Михайла, Голови Касаційного адміністративного суду Верховного Суду, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України.

Огляд головних новин законодавства для бізнесу (07/2021)

Юристи Dmitrieva & Partners підготували "Огляд головних новин законодавства для бізнесу".

Серед головних подій:

 • ПДВ на електронні послуги, що надаються нерезидентами;
 • Уточнення визначення лізингової та орендної операції;
 • Нова форма трудових договорів про надомну або дистанційну роботу;
 • Скасування вимоги на купівлю іноземної валюти під зобов’язання;
 • Добровільне одноразове декларування доходів фізичних осіб, отриманих за будь – якій податковий період до 01 січня 2021 року;
 • Електронні публічні послуги.
Одноразове добровільне декларування доходів або податкова амністія

Законом України № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», який набрав чинності 21 липня 2021 року, доповнено розділ ХХ ПКУ новим підрозділом 9-4 "Особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб". Згідно з п. 6 цього підрозділу, фізична особа/декларант, яка хоче скористатися таким декларуванням, має право добровільно подати до ДПСУ одноразову (спеціальну) добровільну декларацію. Форму її має встановити Мінфін.

«Юридична газета» – професійне юридичне видання. Випуск липня 2021 року

Цього разу, у рубриці «коментарі експертів (компетентна експертна оцінка провідних юристів)», можна дізнатися думки Ольги Дмитрієвої, керуючої партнерки «Дмитрієва та партнери», адвокатки, Голови наглядової ради ААУ. Цікаве питання «Емоції в юридичному бізнесі – плюс чи мінус?», відповідь можна отримати за посиланням https://yur-gazeta.com/dumka-eksperta/emociyi-v-yuridichnomu-biznesi--plyus-chi-minus.html

The Best Lawyers in Ukraine 2022

Вкотре Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначає найкращих юристів та компанії за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2022.

Визнання найкращих юристів базується виключно на експертній оцінці колег, яка відбувається шляхом голосування та відображає їхню узгоджену думку щодо професійних здібностей номінантів у межах окремої юридичної практики.


Новини 1 — 10 з 617
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | КінецьЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA