Новини - Публікації
Одноразове добровільне декларування доходів або податкова амністія

Законом України № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», який набрав чинності 21 липня 2021 року, доповнено розділ ХХ ПКУ новим підрозділом 9-4 "Особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб". Згідно з п. 6 цього підрозділу, фізична особа/декларант, яка хоче скористатися таким декларуванням, має право добровільно подати до ДПСУ одноразову (спеціальну) добровільну декларацію. Форму її має встановити Мінфін.

«Юридична газета» – професійне юридичне видання. Випуск липня 2021 року

Цього разу, у рубриці «коментарі експертів (компетентна експертна оцінка провідних юристів)», можна дізнатися думки Ольги Дмитрієвої, керуючої партнерки «Дмитрієва та партнери», адвокатки, Голови наглядової ради ААУ. Цікаве питання «Емоції в юридичному бізнесі – плюс чи мінус?», відповідь можна отримати за посиланням https://yur-gazeta.com/dumka-eksperta/emociyi-v-yuridichnomu-biznesi--plyus-chi-minus.html

The Best Lawyers in Ukraine 2022

Вкотре Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначає найкращих юристів та компанії за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2022.

Визнання найкращих юристів базується виключно на експертній оцінці колег, яка відбувається шляхом голосування та відображає їхню узгоджену думку щодо професійних здібностей номінантів у межах окремої юридичної практики.

Огляд головних новин законодавства для бізнесу (06/2021)

Юристи Dmitrieva & Partners підготували "Огляд головних новин законодавства для бізнесу".

Серед головних подій:

  • Добровільне декларування доходів;
  • Зміни до Земельного кодексу;
  • Час оновлювати інформацію про бенефіціарів;
  • Зміни до Податкового кодексу.
Проведення податкових перевірок до закінчення дії карантину

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, у березні 2020 року КМУ запроваджено на всій території України карантин.

Законом України № 540-IX від 30.03.2020, із змінами, внесеними згідно із Законом № 591-IX від 13.05.2020, абзацем першим пункту 52-2 ПКУ, встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18.03.2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину.

Безподаткова ліквідація КІК

Коментар «Узагальнюючої податкової консультації щодо оподаткування доходів фізичних осіб, одержаних від ліквідації (припинення) іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи» (надалі - УПК), затвердженої Наказом Міністерством фінансів України від 14.05.2021 р. № 265 (Наказ 265).

Огляд головних новин законодавства для бізнесу (05/2021)

Юристи Dmitrieva & Partners підготували "Огляд головних новин законодавства для бізнесу".

Серед головних подій:

  • КМУ підтримав зміни щодо спрощення роботи з ПРРО;
  • Законопроект щодо оподаткування великого бізнесу;
  • Утворено Бюро економічної безпеки;
  • Зміни до Земельного кодексу.
Фінансовий моніторинг для суб’єктів господарювання, що надають послуги з бухгалтерського обліку

Новий закон про фінансовий моніторинг (Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX, далі - Закон) відніс бухгалтерів (крім осіб, які надають послуги в рамках трудових правовідносин) і суб’єктів господарювання, що надають послуги з бухгалтерського обліку, до спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу (далі - СПФМ).

BUSINESS PROTECTION 2021 - A2B FORUM відбувся 28.05.2021 р.

Налагодження зв’язків між бізнес спільнотою та юридичним ринком. Цей форум  дав відмінну можливість разом із кращими експертами у сфері захисту бізнесу розібрати найактуальніші питання та «підводні камені».

Форум відкрили вітальним словом Ольга Дмитрієва, керуюча партнерка АО «Дмитрієва та Партнери», адвокатка, Голова наглядової ради ААУ, менторка проєктів LAW BUSINESS STUDIO (LBS)  та Зоя Ярош, керуюча партнерка АО "Marshaller Group" , адвокатка, Президентка ВГО «Асоціація адвокатів України».

Взяття на облік нерезидента та реєстрація платником податку на прибуток

Державна податкова служба України у листі № 2367/7/99-00-21-02-01-07 від 27 січня 2021 року надала роз'яснення щодо реєстрації в податкових органах нерезидентів, які здійснюють господарську діяльність на території України та/або які належно акредитували (зареєстрували, легалізували) на території України відокремлені підрозділи, у тому числі постійні представництва.


Новини 1 — 10 з 610
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | КінецьЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA