Трудове право

Питання праці в сучасному світі ніколи не втратять своєї актуальності, оскільки безпосередньо пов'язані з матеріальним забезпеченням кожної людини і функціонуванням основних сфер життєдіяльності суспільства.

На сьогоднішній день законодавство в сфері трудового права представляє собою цілий ряд різноманітних актів, прийнятих у різний час при різних соціально-економічних умовах, які вкрай ускладнюють розуміння основних механізмів регулювання трудових відносин.

Розуміючи всю важливість трудових питань та високий рівень відповідальності, юридична компанія «Дмитрієва та партнери» надає наступні послуги у сфері трудових правовідносин:

1. Розробка кадрової документації та приведення її у відповідність до діючого законодавства та внутрішньої політики компанії, а саме:

  • розробка трудових договорів та контрактів,
  • реєстрація трудових договорів,
  • розробка і реєстрація колективних трудових договорів,
  • розробка посадових інструкцій, штатного розкладу, положень про структурні підрозділи, наказів, розпоряджень та іншої кадрової документації.

2. Консультування з питань праці: працевлаштування, оплати праці, соціальні пільги та гарантії, робочій час та час відпочинку, звільнення, забезпечення зайнятості та інше.

3. Юридична допомога з питань працевлаштування іноземних громадян та отриманням дозволу на роботу.

4. Представництво інтересів в судах при розгляді індивідуальних та колективних трудових спорів.

5. Юридичне супроводження реструктуризації підприємства, що пов‘язана зі зміною в організації виробництва та праці, скороченням, реорганізацією або ліквідацією підприємства.

6. Юридичний аудит (due diligence) підприємств стосовно дотримання вимог чинного трудового законодавства.


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA