Дмитрієва О.Л. взяла участь у Всеукраїнській нараді керівників адвокатських об’єднань

27.11.2009

Дмитрієва О.Л. взяла участь у Всеукраїнській нараді керівників адвокатських об’єднань

27 листопада 2009 року Дмитрієва О.Л. взяла участь у Всеукраїнській нараді керівників адвокатських об’єднань. Нарада відбувалася за участю визнаних адвокатів, керівників адвокатських об’єднань м. Київ, м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської обл., м. Севастополь, м. Луцьк, м. Ужгород, м. Донецьк та м. Львів.

Обговорювалися питання про види та структуру адвокатських об’єднань, правове регулювання відносин між адвокатськими об’єднаннями і його членами, правовий статус майна адвокатського об’єднання, розподіл доходів та видатків, податкові аспекти діяльності адвокатських об’єднань, реалізацію професійних прав і гарантій діяльності адвокатів – членів адвокатських об’єднань, укладення адвокатськими об’єднаннями договорів про надання правової допомоги тощо.

Важливим результатом Наради стала пропозиція про створення у складі Асоціації адвокатів України (ААУ) Комітету з адвокатських об’єднань, яка була затверджена рішенням Правління ААУ на засіданні, що відбулося відразу по завершенні Наради.Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA