Дмитрієва О.Л. взяла участь в круглому столі «Реструктуризація бізнесу: ефективне управління дебіторською та кредиторською заборгованістю»

21.10.2009

Дмитрієва О.Л. взяла участь в круглому столі «Реструктуризація бізнесу: ефективне управління дебіторською та кредиторською заборгованістю»

21 жовтня 2009 року директор ЮФ «Дмитрієва та партнери» Дмитрієва О.Л. взяла участь в круглому столі «Реструктуризація бізнесу: ефективне управління дебіторською та кредиторською заборгованістю».

У ході круглого столу обговорювалися наступні питання: реструктуризація кредиторської заборгованості, реструктуризація бізнесу в умовах кризи ліквідності, обмін боргових зобов’язань на корпоративні права суб’єкту господарювання, міжнародні банківські рішення при реструктуризації заборгованості, професійна психологія повернення боргів та ефективна методика досудового врегулювання, корпоративне коллекторство як спосіб врегулювання боргових конфліктів.

В якості доповідачів та експертів на круглому столі виступили В.Поляков, голова Ради директорів BPT Group, Д.Маричев, начальник практики реструктуризації та медіації Integrites, Б.Боровик, партнер міжнародної юридичної фірми Байтен Буркхардт, М.Первунін, Віце-президент з юридичних питань компанії TFH Russia, Б.Дудка, Генеральний директор Консалтингової ліги Донбасу, Н.Бородай, начальник юридичного відділу корпоративного коллекторства КК «Служба стягнення заборгованості» та інші.

З матеріалами круглого столу можна познайомитися тут.

Матеріал 1 material1.doc

Матеріал 2 material2.pdf

Матеріал 3 material3.pdf
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA