Любов Ігнатова обрана до Ради Київського міського відділення ААУ

18.11.2014

Любов Ігнатова обрана до Ради Київського міського відділення ААУ

12 листопада 2014 року у залі «Редіссон Блю Готель» (м. Київ) відбулися позачергові загальні збори членів Київського міського відділення Асоціації адвокатів України, в якому прийняли участь адвокати ЮФ «Дмитрієва та Партнери».

Адвокат, старший юрист ЮФ «Дмитрієва та Партнери», керівник секції з трудового права ААУ Любов Ігнатова представила свою кандидатуру на позицію члена Ради Київського міського відділення ААУ та виступила з пропозиціями щодо стратегії його розвитку, залучення нових членів та проведення заходів відділення.

Також з промовою виступила Ольга Дмитрієва, Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та Партнери», Голова Наглядової ради ААУ. У свої промові Ольга Дмитрієва торкнулась загальних проблем адвокатури України та наголосила, що ААУ має приймати активну участь в їх вирішенні, в тому числі й Київське відділення.

За результатами зборів були обрані Голова Київського міського відділення ААУ, члени Ради та визначенні стратегія та завдання подальшої діяльності Київського міського відділення. Шляхом голосування Любов Ігнатова була обрана до складу Ради Київського міського відділення ААУ.

Вітаємо адвоката, старшого юриста ЮФ «Дмитрієва та Партнери» Любов Ігнатову з обранням та бажаємо подальших успіхів у громадській та професійній діяльності!

18.11.2014_1.jpg

18.11.2014_2.jpg

18.11.2014_3.jpg

18.11.2014_4.jpg
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA