НОВИНИ & МЕДІА

06.10.2020

Асоціація адвокатів України, продовжуючи традицію, в 2020 році провела улюблений і очікуваний багатьма Всеукраїнський незалежний публічний конкурс «Адвокат року».

30.09.2020

Під тиском OECD Форуму про недобросовісну податкову конкуренцію (Forum on Harmful Tax Practices (FHTP)) і, зокрема, Європейського союзу, в Белізі прийнятий Закон про економічну присутність (Economic Substance Act (ESA)). Більшість офшорних юрисдикцій, включаючи Британські Віргінські острови, Кайманові острови і Сейшельські острови, прийняли аналогічні закони під аналогічним тиском.

28.09.2020

Голова Наглядової ради ААУ, ментор проєктів Law&Business Studio, керуючий партнер Дмитриева и партнеры / Dmytrieva & Partners Law & Tax Firm, Ольга Дмитриева (Olga Dmitrieva), модерувала 1 Сесію, яка пройшла у форматі дискусійної панелі та мала назву «Юридичний ринок: тренди та прогнози».

24.09.2020

Управління з податкових зборів Невісу вводить нову корпоративну податкову декларацію (форма CIT-101) для щорічного заповнення усіма звільненими компаніями Невісу, корпораціями міжнародного бізнесу (NBC) і компаніями з обмеженою відповідальністю (NLLC), які зареєстровані на острові 31 грудня 2019 року або раніше.

14.09.2020

Генеральний партнер, ментор проєктів  Dmytrieva & Partners  Law & Tax Firm, Ольга Дмитрієва, та  Президента Асоціації адвокатів України Зоя Ярош розпочали Форум вітальною промовою.

31.08.2020

11 вересня 2020 року, в новому конфенец-залі IQ Business Center, відбудеться Law&Trade Forum A2B. Ольга Дмитрієва, керуючий партнер АО «Dmitrieva & Partners», Голова Наглядової Ради ААУ, ментор Law & Business Studio виступить ключовим експертом.

26.08.2020

Після вступу в силу нового законодавства на БВО, Закон про економічний сабстенс (компанії і партнерства з обмеженою відповідальністю) 2017 року (далі - «Закон») вступив в силу на БВО і вимагає від юридичних осіб БВО, які є податковими резидентами БВО і ведуть один з дев'яти відповідних видів діяльності, мати достатній економічний сабстенс на території БВО.

25.08.2020

Ольга Дмитрієва - Голова Наглядової ради Асоціації адвокатів України, ментор проєктів Law&Business Studio, керуючий партнер «Dmytrieva & Partners» виступила модератором першої оффлайн дискусії LBS TAX TALKS.

18.08.2020

Чудово, що цей захід проходив offline. Спілкування наживо, після багатьох online семінарів, вебінарів, це дуже приємно і заряджає енергією. На цьому форумі обговорювались практичні кейси та рекомендації про те, як створювати бізнес в умовах реалій сьогоднішніх банківських обмежень.

12.06.2020

Керуючий партнер «Дмитрієва та Партнери», адвокат, Ольга Дмитрієва  стала номінантом  Міжнародного рейтингового агентства Best Lawyers, яке визначало найкращих юристів та компанії за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2021.


Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 47 НаступнаЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners