Новини

29.04.2021

Вітаємо із Світлим святом Великодня!

Бажаємо, в цей світлий день, радості, очищення, благословення, щоб у ваших родинах усі були здорові!

Нехай кожен момент в житті буде яскравим і незабутнім.

Нехай мир і благополуччя зосередяться в ваших серцях і продовжать своє існування в повсякденному житті і це свято подарує розуміння, гармонію і радість.

21.04.2021

З 01.01.2021 р. ПКУ тепер зобов'язує саме нерезидента ставати на облік в податковій за місцем розташування свого постійного представництва. Через не реєстрацію нерезидента як платника податку йому загрожує великий штраф. Але через карантинний мораторій його поки не застосують. У цій публікації аналізуємо, як розпізнати, який відокремлений підрозділ нерезидента є постійним представництвом, а який до них не відноситься.

31.03.2021

Рада ЄС переглянула список юрисдикцій, які не співпрацюють з нею в сфері оподаткування. Зі списку офшорів, які не розкривають бенефіціарів або приховують податкову інформацію, був виключений Барбадос. Разом з тим в нього повернулася Домініка. 

05.03.2021

В цей березневий день, милі жінки, розцвітайте разом з прекрасною весною! Нехай ця чарівна пора року дарує багато добра, позитиву і тепла! Бажаємо, щоб душа співала, щоб настрій був чудовим. Море сонячних посмішок, щирої любові і удачі! Нехай весна буде в кожному вашому русі.

26.02.2021

З 1 січня 2021 року набрав чинності Закон України від 17.12.2020 року № 1117-IX "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збору даних та інформації, необхідних для декларування окремих об'єктів оподаткування», яким, зокрема, внесено зміни до пп. 291.5.3 п. 291.5 ст.291 ПКУ.

25.02.2021

Школа кар’єрного росту КМА повернулась, тепер в форматі онлайн!

20 лютого 2021 року відбулась online зустріч з цікавими спікерами.

З вітальним словом виступила Ольга Дмитрієва, голова Наглядової ради ААУ, керуючий партнер АО "Дмитрієва та партнери".

16.02.2021

Постановою Правління Національного банку України від 3 лютого 2021 року №14 "Про внесення змін до Положення про заходи захисту та визначення порядку здійснення окремих операцій в іноземній валюті" затверджено зміни щодо розміру річного е-ліміту для низки валютних операцій фізичних осіб з переказу коштів за кордон або на рахунки юридичних осіб-нерезидентів, відкриті в Україні. Річний е-ліміт на закордонні інвестиції населення і розміщення коштів на іноземних рахунках збільшено вдвічі - до 200 тис. євро.

08.02.2021

Рада міністрів Кіпру своїм рішенням від 16 грудня 2020 року призначила Реєстратора компаній та Офіційного реципієнта (Official Recipient) органами для ведення центрального реєстру UBO та збору необхідної інформації.

Дата початку збору даних встановлена на 22 лютого 2021 року. Компаніям буде надано 6 місяців (тобто до 22/08/2021) для реєстрації в системі інформації, що стосується реальних бенефіціарів компанії.

03.02.2021

Згідно з частинами двадцять першою та двадцять другою статті 17 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» юридичні особи зобов’язані підтримувати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності в актуальному стані, оновлювати її та повідомляти державного реєстратора про зміни протягом 30 робочих днів з дня їх виникнення, та подавати державному реєстратору документи, що підтверджують ці зміни. Якщо зміни у структурі власності та інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи відсутні, юридичні особи зобов’язані повідомляти державного реєстратора про відсутність таких змін при проведенні державної реєстрації будь-яких змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

24.12.2020


Компанія «Дмитрієва та партнери» вітає вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим! 
Хай світле новорічне свято увійде у Ваше життя і принесе з собою здоров’я, достаток і приємні сюрпризи. Бажаємо вам щодня знаходити привід для посмішки і завжди відчувати себе закоханими у життя! Віддайте року, що минає мішок з усіма боргами, неприємностями і негараздами, зворотну адресу не вказуйте. 
Ми зустрічаємо Новий рік, закриваємо старі борги і починаємо життя з чистого аркуша. Тому ми бажаємо вам всього самого найкращого.
Головне, щоб це було в рамках закону!

15.12.2020

Цього року, на X Kyiv Criminal Law Forum були зібрані найцікавіші питання, підведені підсумки 2020 р. та очікування від 2021 р.

Експертом першої сесії форуму була Олена Костюченко, членкиня Правління ААУ, Голова Науково-експертної ради ААУ, партнер АО "Дмитрієва та партнери", к.ю.н., доцентка кафедри кримінального процесу та криміналістики.

X Кримінальний Форум, 11.12.2020 р., став центром для обговорення актуальних проблем кримінального законодавства; міжнародно-правових аспектів захисту; «Антикорупційних війн»; успішних кейсів захисту останнього року;  сучасних технологій та комунікацій у кримінальній юстиції; обміну досвідом та правовими пропозиціями.

23.11.2020

«Головні зміни у кримінальному судочинстві», експертом цієї сесії, 11.12.2020 р. на «10-TH KYIV CRIMINAL LAW FORUM» виступить Олена Костюченко, членкиня Правління ААУ, Голова Наглядово-експертної ради ААУ, партнер «Дмитрієва та партнери / Dmitrieva & Partners Law & Tax Firm, к.ю.н., доцентка кафедри кримінального процесу та криміналістики.

16.11.2020
20.11.2020 відбудеться TAX&BUSINESS TALKS - 2020 A2B FORUM.
Дмитриева и партнеры / Dmytrieva & Partners Law & Tax Firm виступить партнером форуму.

Ольга Дмитрієва, керуючий партнер Дмитриева и партнеры / Dmytrieva & Partners Law & Tax Firm, Голова Наглядової Ради ААУ, ментор Law&Business Studio, відкриє форум вітальним словом і дасть відповідь на питання, які  хвилюють багатьох: "Безподаткова ліквідація нерезидентних компаній: Для чого? Коли? Як?"


Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 49 НаступнаЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA