Ольга Дмитрієва взяла участь в черговому засіданні Ради адвокатів України

02.06.2013

Ольга Дмитрієва взяла участь в черговому засіданні Ради адвокатів України

01 червня 2013 року відбулося чергове засідання Ради адвокатів України. Участь у заході взяли члени Ради адвокатів України та запрошені голови рад адвокатів регіонів, голови КДКА, адвокати та голова Вищої ревізійної комісії адвокатури - Ольга Дмитрієва (адвокат, Керуючий партнер ЮФ "Дмитрієва та партнери"). Засідання проходило під керівництвом голови Національної асоціації адвокатів України, Ради Адвокатів України – Ізовітової Лідії Павлівни та заступника голови Національної асоціації адвокатів, Ради адвокатів України - Гвоздія Валентина Анатолійовича.

Радою адвокатів України були прийняті такі важливі документи як: Положення про організацію та порядок проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю в новій редакції, Програму проходження стажування для отримання особою свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, Порядок допуску до складання кваліфікаційного іспиту, порядок складання кваліфікаційного іспиту та методика оцінювання результатів кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні (в новій редакції), Програму складання кваліфікаційних іспитів складання кваліфікаційних іспитів, положення про помічника адвоката та перелік документів, які повинен надати адвокат іноземної держави для включення його до ЄРАУ.

Також, було затверджено положення про Ради адвокатів регіону: Тернопільської, Запорізької, Рівненської та Сумської областей а також положення про кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіону: м. Севастополя, Хмельницької, Луганської та Сумської областей.

У найближчий час секретаріат Ради адвокатів України розмістить прийняті рішення та затверджені документи на офіційному сайті Національної Асоціації адвокатів України.

02.06.2013.jpg
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA