Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та партнери» Ольга Дмитрієва виступила на Форумі жінок-юристів АПУ

20.03.2013

Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та партнери» Ольга Дмитрієва виступила на Форумі жінок-юристів АПУ

20 березня 2013 в конференц-залі «Кімо» відбувся Форум жінок-юристів Асоціації правників України на тему: «Жінка-адвокат в цивільному та кримінальному процесах», на якому Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та партнери» Ольга Дмитрієва виступила почесним гостем.

Ольга Дмитрієва висловила свою думку щодо актуальних питань, які турбують жінок-правників.

На погляд Керуючого партнера ЮФ «Дмитрієва та партнери» головне для адвоката - професіоналізм, досвід, культура спілкування і ці фактори не залежать від статі.

В деяких справах, зауважила Ольга Дмитрієва, клієнтам комфортніше працювати саме з жінками-адвокатами.
Наприклад, в справах про розлучення, в яких адвокат може підтримати жінку-клієнта не лише як правник, але і як звичайна жінка, психолог.

Також, одним з важливих питань, яке цікавило учасників, було питання щодо зовнішності - чи потрібно підкреслювати свою жіночність, чи відрікатись від неї.

Ольга Дмитрієва акцентувала увагу учасників на необхідності дотримуватись офіційного стилю тому, що офиційний стиль допомогає налаштовуватись на ділове спілкування та вирішення справи.

Відносно питання щодо закріплення привілеїв жінки в адвокатській професії, зокрема, пільг при її перебуванні в відпустці по догляду за дитиною, Ольга Дмитрієва відповіла, що подібні ініціативи обговорювались при розробці законодавчої бази, що регулює адвокатську діяльність, але поки що не закріплені остаточно.

Проте обговорення і розробка відповідних норм триває, тому не виключено, що в подальшому вони будуть включені в закон.

26.03.2013.jpg

Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA