Міжнародна конференція «Вступ України у СОТ: нові виклики та можливості»

03.10.2008

Міжнародна конференція «Вступ України у СОТ: нові виклики та можливості»

3 жовтня 2008 року директор ЮФ «Дмитрієва та партнери», Президент ВГО «Асоціації адвокатів України» Ольга Дмитрієва взяла участь в міжнародній конференції «Вступ України у СОТ: нові виклики та можливості», що відбулася у приміщенні київського готелю Radisson SAS, за сприяння АБ «Діамантбанк», МЮК «Arzinger & Partners» і Союзу підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств.

На порядок денний було винесено три блоки питань:

1. Україна та СОТ (вплив на конкурентноздатність українського бізнесу; захист від недобросовісної конкуренції; робота української промисловості в умовах СОТ; вплив на підприємництво; технічне регулювання в Україні; перспективи українського бізнесу; секторальні аспекти вступу України в СОТ).

2. Принципи міжнародної торгівлі (верховенство права СОТ: вплив на експортні можливості та внутрішню політику України; нетарифні бар’єри в торгівлі, TBT & SPS; недискримінаційні принципи міжнародної торгівлі; податкові та митні аспекти вступу України в СОТ; митна практика в СНГ).

3. Розвиток українського бізнесу в умовах СОТ (Україна та СОТ: плюси та мінуси для середнього та малого бізнесу; практика трансформації українських компаній в умовах глобалізації; ключові питання технічного регулювання для росту економіки та розвитку бізнесу; роль акредитації в національних системах технічного регулювання; вступ України в СОТ та регіональна інтеграція).
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA