Ольга Дмитрієва увійшла до складу Громадської ради при Держінвестпроекті України

06.08.2014

Ольга Дмитрієва увійшла до складу Громадської ради при Держінвестпроекті України

06.08.2014.jpg6 серпня 2014 року в приміщенні Держінвестпроекту України відбулися установчі збори з метою формування нового складу Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України.

Під час заходу були розглянуті питання щодо звітності за останні роки діяльності Громадської ради, діюче положення, регламент, пріоритети Держінвестпроекту. Присутні мали змогу надати свої пропозиції та зауваження відносно удосконалення подальшої діяльності консультативно – дорадчого органу.

Найважливішим питанням заходу було затвердження складу Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України. Шляхом рейтингового голосування було обрано новий склад, до якого увійшла Ольга Дмитрієва – адвокат, Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та Партнери», Голова Наглядової ради ВГО «Асоціація адвокатів України», Голова Вищої ревізійної комісії адвокатури України.

Вітаємо Ольгу Дмитрієву з новим призначенням та бажаємо втілити найсміливіші проекти в сфері розвитку інвестиційної діяльності в Україні!

Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA