Новини

07.12.2021

Останнім часом почастішали випадки блокування поданих на реєстрацію ПН/РК у зв’язку з тим, що платники ПДВ не подали Таблицю даних платника податку, або неправильно її заповнили, або додали не повний пакет документів, які підтверджують відповідність здійснених платником ПДВ господарських операцій. В цій статті ми хотіли би наголосити на тому, наскільки це важливо – правильно подати Таблицю та Пояснення до неї.

Право на подання Таблиці даних платника податку встановлено Порядком, затвердженим Постановою КМУ «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 11.12.19 р. № 1165.

01.12.2021

22 листопада 2021 року відбулось позачергове засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де були оговорені кадрові питання.

Після обрання лічильної комісії, відбулося таємне голосування, за результатом якого найближчим часом буде підписано контракти з новообраними завідувачами кафедр.

На посаду завідувачки кафедри кримінального процесу та криміналістики Навчально-наукового інституту права була обрана Костюченко Олена, партнер, керівник практики кримінального права ЮФ «Дмитрієва та Партнери», к.ю.н., доцент кафедри правосуддя, адвокат.

16.11.2021

«Юридична Газета» продовжує дослідження ринку юридичних послуг.

Опубліковано «ВИБІР КЛІЄНТА. ТОП-100 ЮРИСТІВ УКРАЇНИ – 2021».

В сотню топових юристів України увійшла і Ольга Дмитрієва, директорка АО «Дмитрієва та партнери», адвокатка.

Ольгу Дмитрієву було відмічено, як одного із кращих юристів України, відразу в кількох практиках: «КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО / MGA», «ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО / ІНФРАСТУКТУРНІ ПРОЕКТИ».

08.11.2021

В п'ятницю, 05 листопада 2021 року, відбувся черговий ХІ З'їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

У зв’язку з посиленням карантинних обмежень, участь у заході взяли лише делегати ААУ.

Традиційно, цей захід зібрав членів ААУ для вирішення важливих управлінських питань.

Було затверджено порядок денний, який включав, зокрема, звітування щодо діяльності Асоціації протягом останніх двох років та обрання керівного складу на наступні два роки.

За результатами розгляду та відкритого голосування, одноголосно обрано Президентом Асоціації адвокатів України — Ольгу Дмитрієву, керуючу партнерку АО «Дмитрієва та партнери», менторку LBS, адвокатку.

13.09.2021

09 вересня 2021 відбулася найочікуваніша подія осені -  Форум Асоціації адвокатів України - «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0».

Цей захід об’єднав тих, хто є успішним гравцем на ринку юридичних послуг і бажає закріпити свої позиції та початківців, які прагнуть дізнатися всі тонкощі для уникнення помилок на старті.

На форумі можна було дізнатися про трансформацію бізнесу, яка відбулась під час пандемії, та як досягти і зберегти успіх на правничому полі у ці нелегкі часи.

26.08.2021

11.06.2021 р. набрав чинності Наказ Міністерства фінансів від 19.03.2021 р. №163 про Положення про форму та зміст структури власності. У зв’язку з цим до 11 жовтня 2021 року всі юридичні особи зобов’язані подати держреєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності.

Порушення термінів подання тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, вповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від 17 000 до 51 000 грн.

Наша компанія надає послугу з підготовки та подання держреєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності. Для замовлення послуги зв’яжіться з нами за нашими контактами.

12.08.2021

6 серпня 2021 року пройшов найочікуваніший захід - Banking&Compliance 2021 A2B Forum

Традиційно відкриття форуму відбулося з вітальних слів: Зої Ярош, Президентки ААУ, адвокатки, керуючої партнерки АО «Marshaller Group», Ольги Дмитрієвої, керуючої партнерки АО «Dmitrieva & Partners», адвокатки, Голови Наглядової ради ААУ, менторки проєктів Law&Business Studio, Смоковича Михайла, Голови Касаційного адміністративного суду Верховного Суду, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України.

29.07.2021

Законом України № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», який набрав чинності 21 липня 2021 року, доповнено розділ ХХ ПКУ новим підрозділом 9-4 "Особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб". Згідно з п. 6 цього підрозділу, фізична особа/декларант, яка хоче скористатися таким декларуванням, має право добровільно подати до ДПСУ одноразову (спеціальну) добровільну декларацію. Форму її має встановити Мінфін.

27.07.2021

Цього разу, у рубриці «коментарі експертів (компетентна експертна оцінка провідних юристів)», можна дізнатися думки Ольги Дмитрієвої, керуючої партнерки «Дмитрієва та партнери», адвокатки, Голови наглядової ради ААУ. Цікаве питання «Емоції в юридичному бізнесі – плюс чи мінус?», відповідь можна отримати за посиланням https://yur-gazeta.com/dumka-eksperta/emociyi-v-yuridichnomu-biznesi--plyus-chi-minus.html

15.07.2021

Вкотре Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers визначає найкращих юристів та компанії за результатами дослідження The Best Lawyers in Ukraine 2022.

Визнання найкращих юристів базується виключно на експертній оцінці колег, яка відбувається шляхом голосування та відображає їхню узгоджену думку щодо професійних здібностей номінантів у межах окремої юридичної практики.

24.06.2021

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, у березні 2020 року КМУ запроваджено на всій території України карантин.

Законом України № 540-IX від 30.03.2020, із змінами, внесеними згідно із Законом № 591-IX від 13.05.2020, абзацем першим пункту 52-2 ПКУ, встановлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18.03.2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину.

07.06.2021

Коментар «Узагальнюючої податкової консультації щодо оподаткування доходів фізичних осіб, одержаних від ліквідації (припинення) іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи» (надалі - УПК), затвердженої Наказом Міністерством фінансів України від 14.05.2021 р. № 265 (Наказ 265).

02.06.2021

Новий закон про фінансовий моніторинг (Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX, далі - Закон) відніс бухгалтерів (крім осіб, які надають послуги в рамках трудових правовідносин) і суб’єктів господарювання, що надають послуги з бухгалтерського обліку, до спеціально визначених суб’єктів первинного фінансового моніторингу (далі - СПФМ).

31.05.2021

Налагодження зв’язків між бізнес спільнотою та юридичним ринком. Цей форум  дав відмінну можливість разом із кращими експертами у сфері захисту бізнесу розібрати найактуальніші питання та «підводні камені».

Форум відкрили вітальним словом Ольга Дмитрієва, керуюча партнерка АО «Дмитрієва та Партнери», адвокатка, Голова наглядової ради ААУ, менторка проєктів LAW BUSINESS STUDIO (LBS)  та Зоя Ярош, керуюча партнерка АО "Marshaller Group" , адвокатка, Президентка ВГО «Асоціація адвокатів України».

26.05.2021

Державна податкова служба України у листі № 2367/7/99-00-21-02-01-07 від 27 січня 2021 року надала роз'яснення щодо реєстрації в податкових органах нерезидентів, які здійснюють господарську діяльність на території України та/або які належно акредитували (зареєстрували, легалізували) на території України відокремлені підрозділи, у тому числі постійні представництва.


Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 51 НаступнаЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA