Опубліковано інтерв'ю з Ольгою Дмитрієвою про події які відбувались під час З'ізду адвокатів

15.05.2014

Опубліковано інтерв'ю з Ольгою Дмитрієвою про події які відбувались під час З'ізду адвокатів

Опубліковано інтерв'ю з Ольгою Дмитрієвою, адвокатом, Керуючим партнером ЮФ «Дмитрієва та Партнери», Головою Вищої ревізійної комісії адвокатури України про події, які відбувались 26-27 квітня під час З'ізду адвокатів.

В інтерв'ю Ольга Дмитрієва звернула увагу на провокації деяких адвокатів та відмітила, що така поведінка дуже далека від цивілізованої. «Адвокатам потрібно вчитися слухати один одного і шукати компроміси», - зазначила Голова ВРКА.

Також Ольга Дмитрієва розповіла про звіт ВРКА, представлений на З'їзді та надані ВРКА рекомендації, зокрема, щодо затвердження бюджету, оптимізації витрат, фінансового плану розвитку НААУ.

Наприкінці інтерв'ю Ольга Дмитрієва зазначила, що оцінює З'їзд позитивно, тому що були прийняті дуже важливі для розвитку адвокатури України рішення. Голова ВРКА висловила сподівання, що адвокатура «піде вперед», залишивши в минулому всіх тих, хто провокує конфлікти та не дотримується адвокатської етики. «Адвокатам потрібна сильна організація, в роботу якої кожен з нас зобов’язан вносити свій позитивний, конструктивний внесок» - підсумувала Ольга Дмитрієва.

З повним текстом інтерв'ю з Ольгою Дмитрієвою можна ознайомитись в № 18-19 газети «Закон і Бізнес» (http://zib.com.ua/ru/84206-predsedatel_vrka_olga_dmitrieva_na_sezde_advokatov_bili_nast.html)

15.05.2014.jpg

Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA