Ольга Дмитрієва прозвітувала про результати перевірки Вищої ревізійної комісії адвокатури

30.04.2014

Ольга Дмитрієва прозвітувала про результати перевірки Вищої ревізійної комісії адвокатури

26-27 квітня 2014 року в м. Одеса відбувся позачерговий З’їзд адвокатів України, на якому Ольга Дмитрієва, адвокат, Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та Партнери», Голова Вищої ревізійної комісії адвокатури прозвітувала про результати перевірки Вищою ревізійною комісією адвокатури Національної асоціації адвокатів України.

Ольга Дмитрієва зазначила, що за результатами перевірки не було виявлено грубих порушень з боку НААУ, але було встановлено значні витрати, які необхідно зменшити, помилки в веденні бухгалтерського обліку тощо. Голова Вищої ревізійної комісії адвокатури звернула увагу, що деяка документація та майно не були передані попереднім керівництвом ВКДКА. Встановлено, що ВКДКА не має актів звірки дебіторської заборгованності з регіональними органами адвокатського самоврядування.

Наприкінці доповіді Ольга Дмитрієва представила перелік рекомендацій ВРКА щодо діяльності НААУ, зокрема:

- затвердити фінансовий план та план розвитку НААУ,
- кожний квартал надавати на засіданні РАУ інформацію про фінансову діяльність НААУ, включаючи органи адвокатського самоврядування,
- удосокналити базу ЄРАУ,
- зменшити витрати на проведення заходів НААУ та друк поліграфії,
- зробити електронну версію Бюлетеня «Вісник НААУ» загальнодоступною,
- обмежити єдиноосібне управління грошовими коштами НААУ,
- доопрацювати програмне забезпечення відносно документообігу – розповсюдити на всі КДКА регіонів, щоб створити єдину базу даних, з правом всіх суб’єктів адвокатського самоврядування входу і вивчення досвіду і практики інших суб’єктів адвокатського самоврядування,
- вести акти звірки дебіторської заборгованності з регіональними органами адвокатського самоврядування.

Підсумовуючи звіт Ольга Дмитрієва зазначила, що незважаючи на те, що проблеми є, їх можна і треба вирішувати. ВРКА не буде зупинятися на досягнутому і планує сприяти реалізації та впровадженню наданих рекомендацій.

30.04.2014.jpg
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA