ЮФ «Дмитрієва та Партнери» виступила Партнером ІІІ Весняного форуму ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна»

03.04.2014

ЮФ «Дмитрієва та Партнери» виступила Партнером ІІІ Весняного форуму ААУ з цивільного права та процесу «Київська весна»

Юридична фірма «Дмитрієва та Партнери» традиційно виступила партнером III Всеукраїнського весняного форуму Асоціації адвокатів України з цивільного права та процесу «Київська весна», який відбувся 28 березня 2014 в конференц -залі готелю «Русь».

Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та Партнери», Президент ААУ - Ольга Леонідівна Дмитрієва відкрила захід і виступила з вітальною промовою.

Ольга Леонідівна звернула увагу присутніх на особливість доповідей III Всеукраїнського весняного форуму Асоціації адвокатів України з цивільного права та процесу «Київська весна» і закликала учасників Форуму до обговорення теми реформування законодавства України.

Відзначимо, що Форум був покликаний створити платформу для обговорення актуальних проблем, пов'язаних із здійсненням захисту у цивільних та господарських справах, проблемними питаннями у сфері земельних правовідносин, інтелектуальної власності, сімейного права, альтернативного вирішення спорів, кредитування, з урахуванням ситуації в країні.

Провідні Юристи та адвокати ЮФ «Дмитрієва та Партнери» взяли участь у заході і по закінченню Форуму отримали сертифікати.

03.04.2014_1.jpg

03.04.2014_2.jpg

Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA