Ваша нерухомість у Великобританії

Послуги 

DMP діє тільки в інтересах покупця нерухомості! Нашу філософію можна сформулювати так:

«Придбання або оренда нерухомості найбільш відповідної побажанням покупця при найменших витратах часу і сил».

Якщо Вам цікаве подібне формулювання, то подальша співпраця відбувається по наступній схемі:

Консультація - Договір з DMP - пошук нерухомості - Остаточний Вибір - Процес Купівлі-продажу - ключі від нерухомості на блюдечку з блакитною смужкою.

Знайомство 

Наше знайомство починається з ні до чого не зобов’язуючої бесіди або телефонної розмови, в результаті якої ми визначаємо Ваші запити, смаки і вимоги до майбутньої нерухомості. DMP дає Вам реальну оцінку про стан ринку нерухомості щодо здійсненності завдання і зразкову вартість подібної нерухомості на даний момент.

Наступний крок - укладення договору з DMP про надання послуг пошуку нерухомості для покупки або оренди і оплата реєстраційного внеску.

Пошук нерухомості 

Керуючись Вашими критеріями, DMP здійснює безпосередній пошук нерухомості починаючи із закритих ексклюзивних каталогів, приватних власників, забудовників і пропозицій на відкритому ринці. DMP систематизує, відбирає, а потім відвідує найбільш відповідні з них об'єкти і проводить фінальний відбір. Далі DMP представляє Вашій увазі вибрану колекцію об'єктів, найбільш відповідних Вашим вимогам з додаванням коментарів, фотографій і відео. Все це допоможе Вам скласти уявлення про існуючі варіанти без зайвих поїздок до Лондона або численних переглядів явно невідповідних об'єктів.

Остаточний відбір 

Ви зупинилися на деяких об'єктах і настав час для особистих відвідин. DMP організовує показ колекції відібраних об'єктів нерухомості в зручний для Вас час. DMP також ознайомить Вас з місцевістю, історією і інфраструктурою району.

DMP може окремо організувати ознайомлювальні екскурсії по Лондону, як з метою прицінитися до конкретного і прилеглих районів, так і з метою загального огляду різноманітної Лондонською архітектури.

DMP зверне Вашу увагу на позитивні і можливі негативні сторони кожного об'єкту, щоб ухвалене Вами рішення було найбільш інформативним і компетентним.

Отже, жереб кинуто, Ви зупинилися на конкретному об'єкті, який ми сподіваємося стане втіленням Ваших бажань і готові до послідующих дій.

Процес купівлі-продажу 

Процес купівлі-продажу починається перш за все з переговорів з представниками продавця нерухомості. DMP може порекомендувати початкову ціну об'єкту, виробити сумісну стратегію і почати переговори від Вашого імені. Наша ціль - добитися найбільш вигідних для Вас умов.

Переговори закінчилися успішно і Ваша пропозиція прийнята. Наступні дії – це юридичне оформлення операції, організація іпотечних кредитів (зрозуміло, якщо є необхідність) і перевірки нерухомості фахівцями (юристами, інженерами, оцінювачами).

Перш за все DMP запропонує до Вашого розпорядження свої вже налагоджені і перевірені зв'язки:

- Досвідчених і надійних юристів і консультантів по оптимізації оподаткування (юридичні послуги складають GBP 700-GBP 2000. Вартість послуг консультантів по оподаткуванню варіюється залежно від складності структури володіння нерухомістю).

- Незалежного іпотечного брокера, який допоможе Вам розібратися в непростому світі фінансових продуктів англійських банків, а головне організовує вигідний для Вас кредит. (Вартість послуг іпотечного брокера складає близько 1% від суми отриманого кредиту). DMP сприятиме в проведенні переговорів про умови кредитування від Вашого імені, допоможе в оформленні необхідних документів.

- Високо кваліфікованих інженерів-оцінювачів для перевірки технічного стану нерухомості (Вартість послуг оцінювача варіюється залежно від розміру об'єкту і зазвичай складає від GBP 600 до GBP 1500).

У перебігу всього процесу DMP стежитиме за тим, щоб всі задіяні сторони (юристи, ріелтери, брокер, інженер-оцінювач і так далі) діяли ефективно і професійно дбали про Ваші інтереси і закінчили оформлення операції в призначені терміни.

Обмін контрактами (Exchange) 

Після того, як всі перевірки по об'єкту нерухомості, що купується, зроблені і Ви задоволені правовстановлюючими документами на об'єкт, в узгоджений день і годину Ваш адвокат відправляє адвокатові продавця підписаний контракт і завдаток зазвичай 10% від вартості об'єкту і проводить оплату послуг DMP (від 2% до 3%). Гроші переводяться між клієнтськими рахунками адвокатів (Ескроу – еscrow), тобто спочатку Ви вносите гроші на спеціальний клієнтський рахунок Вашого адвоката, з якого далі вони переводяться на рахунок адвоката продавця.

У той же самий час адвокат продавця відправляє Вашому адвокатові підписаний ним контракт. З цієї миті контракт вступає в юридичну силу. У контракті встановлюється день закінчення операції (Completion). Іноді обмін контрактами і закінчення операції відбуваються в один і той же день, але зазвичай їх розділяє декілька тижнів або навіть місяців. Після обміну договорами жодна із сторін не має права вийти з операції.

Закінчення операції (Completion) 

Коли відповідні документи оформлені і завершальний платіж отриманий на рахунок адвоката продавця, Ваш адвокат отримує свідоцтво про передачу прав власності і решту всіх документів.

Ви отримуєте ключі, а продавець до цього часу повинен повністю звільнити приміщення. У цей же момент слід провести оплату Гербового збору (Stamp Duty Land Tax) або податку на придбання нерухомості, який складає від 1% до 4% залежно від вартості нерухомості.

В цілому процес оформлення операції купівлі-продажу займає від одного до двох місяців, дещо довше у випадку з іпотечним кредитуванням.Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA