Партнери
Ольга Дмитрієва
Посада: Керуючий партнер, адвокат
Володіння мовами: українська, російська, англійська
Відзнаки:
Ольга Дмитрієва

Освіта 
Юридичний факультет Київського державного університету імені Т.Г.Шевченко. Спеціальність «Правознавство» (1987р.)
Київський національний економічний університет. Спеціальність «Фінансовий менеджмент» (2003-2004)
Професійний досвід
Відразу після закінчення, в 1987 році вступила в Київську обласну колегію адвокатів. 
До 1992 року працювала в юридичній консультації м. Бровари.
В 1992 році пройшла стажування в адвокатській компанії в Канаді.
З 1993 р. по 1994 р. працювала начальником юридичного відділу спільного україно-німецького підприємства.
В 1994 року організувала власний юридичний бізнес, є засновником і директором юридичної фірми «Дмитрієва та Партнери». Предметом діяльності компанії є надання повного спектру юридичних послуг  у таких галузях, як: антимонопольне та конкурентне право, зовнішньоекономічна діяльність, земельні правовідносини та нерухомість, Due diligence, інвестиції й валютне регулювання, інтелектуальна власність та IT-право, корпоративне право та M&A, кримінальне право, міжнародне право та арбітраж, податкове право, сімейне право, судова практика, трудове право.  
За результатами  досліджень, що проводяться щорічно газетою «Юридична практика», ЮФ «Дмитрієва та Партнери» неодноразово входила до складу 50 провідних юридичних фірм України та «Бронзової ліги», починаючи з 1998 року.
В 2006 р. Ольга Дмитрієва була обрана членом Правління ААУ , а в  2008 р. - Президентом Асоціації адвокатів України. В 2011 р. переобрана на цю посаду.  В 2014 р. – обрана до складу Наглядової ради ААУ.
У 2012 р. на установчому з’ізді адвокатів України обрана Головою Вищої ревізійної комісії адвокатури України.
У 2014 р. була включена до списку арбітрів Ризького міжнародного комерційного арбітражного суду. В цьому ж році Ольгу Дмитрієву було обрано до складу Громадської ради при Державному агентстві з інвестицій та управління національними проектами України.
У 2015 р. обрана до складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.
Вільно володіє російською, українською та англійською мовами.
Має численні нагороди, відзнаки, дипломи, сертифікати, зокрема:
Подяка Прем’єр - міністра України Миколи Азарова «За вагомий внесок у формування і забезпечення розвитку адвокатури та системи безоплатної правової допомоги».
Подяка Вищої Кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України за високий професіоналізм, сумлінність, відданість своїй справі.
Подяка МНА «Європейська арбітражна палата» за сприяння та спонсорську підтримку у проведенні ІІ Національного конкурсу з міжнародного арбітражу.
Почесна відзнака Вищої ради юстиції України за високий професіоналізм і наполегливу працю по захисту та утвердженню прав і свобод громадян.
Орден Національної асоціації адвокатів України "Видатний адвокат України"
За результатами Всеукраїнського професійного дослідження  «Вибір клієнта: ТОП-100 найкращих юристів України» (яке проводиться Всеукраїнським щотижневим професійним юридичним виданням «Юридична газета») Ольга Дмитрієва визнана одним з найкращих юристів України, та рекомендована у сфері міжнародного права та зовнішньоекономічної діяльності.
Ольга Дмитрієва увійшла до складу фіналістів "Юридичної премії 2014" в номінаці "Найкращий юрист з нерухомості".
Керуючий партнер ЮФ "Дмитрієва та Партнери" рекомендована незалежною дослідницькою групою Corporate INTL та Legalfinest та визнана  професіоналом у сфері корпоративного права.
Згідно дослідження "The Best Lawyers in Ukraine 2014/2015" Ольга Дмитрієва визнана одним з найкращих юристів в сфері інвестицій та судової практики.
Активний учасник та доповідач багатьох конференцій, круглих столів, форумів, тощо.
Автор численних статей та коментарів. Відповідальний редактор журналу Бюлетень «Асоціації адвокатів України».
Членство: член Міжнародної асоціації адвокатів (International Bar Association) з 1993 р., член Асоціації правників України з 2004 р., член Асоціації адвокатів України з 2006 р., член Міжнародної асоціації з податкового планування (ITPA) з 2014 р.

Повернення до спискуЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA