Ольга Дмитрієва виступила доповідачем на III Щорічній Конференції та Виставці INTAX FORUM

24.05.2013

Ольга Дмитрієва виступила доповідачем на III Щорічній Конференції та Виставці INTAX FORUM

20-21 травня 2013 року в готелі Intercontinental (м. Київ) відбулась наймасштабніша в Україні конференція з міжнародного податкового планування та корпоративного менеджменту «INTAX FORUM».

Участь у конференції взяли понад 400 делегатів із понад 20 країн світу, включаючи: Кіпр, Мальту, Нідерланди, Великобританію, Австрію, Люксембург, Швецію.

У числі 24 доповідачей - досвідчених практикуючих професіоналів виступила Ольга Дмитрієва, адвокат, Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та партнери».

У перший день конференції, Ольга Дмитрієва взяла участь у дискусії на тему: «Структурування та оподаткування міжнародних компаній: виклики, прогнози, рішення» разом з іншими експертами: Рустамом Вахітовим, Александером Вайгельт та Світланою Білик.

На другий день конференції Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та партнери» Ольга Дмитрієва виступила з доповіддю на тему: «Інвестування за кордон. Рішення проблем при оформленні індивідуальних ліцензій НБУ ».

Під час доповіді Ольга Дмитрієва розповіла учасникам конференції про важливі нюанси, пов'язані з відповідальністю за здійснення інвестиції без отримання індивідуальної ліцензії, розкрила особливості одержання індивідуальної ліцензії на здійснення інвестиції в корпоративні права, в об'єкти нерухомості.

Також, Керуючий партнер ЮФ «Дмитрієва та партнери» ознайомила учасників конференції з процедурою узгодження ліцензії, перевіркою правоохоронними органами та з правилами внесення змін і доповнень до виданої ліцензії.

Наприкінці доповіді Ольга Дмитрієва розповіла про особливості оподаткування доходів фізичних осіб, отриманих за межами України і зазначила переваги для інвесторів - власників активів за кордоном.

24.05.2013_1.jpg

24.05.2013_2.jpg

24.05.2013_3.jpg

Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA