Підготовка звітів


ПІДГОТОВКА ЗВІТНОСТІ ДЛЯ ДАТСЬКИХ КОМАНДИТНИХ ПАРТНЕРСТВ

Всі датські компанії і партнерства зобов'язані здавати фінансову звітність в Реєстр Компаній Данії, але вид звітності залежить від їх оборотів і виду діяльності. У компаніях з обмеженою відповідальністю (ApS) наявність холдингової діяльності (тобто володіння акціями) відразу ж визначає необхідність призначення присяжного аудитора. У компаніях без холдингової діяльності та партнерствах з будь-яким видом діяльності необхідність призначення присяжного аудитора визначається наступними вимогами:

Право працювати без призначення датського присяжного аудитора надається за умови дотримання будь-яких двох з наступних трьох умов:

  • сума балансу не перевищує 4 млн. крон (бл. 540000 євро);
  • чистий товарообіг не перевищує 8 млн. крон (бл. 100800 євро);
  • кількість працівників не перевищує 12 осіб.

Термін подання фінансової звітності до Реєстру Данії - 31 травня наступного за звітним періодом року. Датські аудитори рекомендують надання всіх необхідних документів до 1 квітня у зв'язку з максимальною навантаженістю в квітні і травні.

Несвоєчасна подача фінансової звітності до Реєстру Компаній Данії тягне за собою штрафні санкції. При затримці подачі більш ніж на 1 місяць починається автоматичний процес ліквідації компанії.


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA