ПДВ


ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

Як і в інших державах, в Данії встановлено податок на додану вартість. Стандартна ставка - 25%. У той же час визначено мінімальний розмір (поріг) річного обороту, за наявності якого підприємство-резидент має стати на облік як платник ПДВ. Цей поріг становить 6,720 євро. Нерезиденти, які здійснюють оподатковувані поставки товарів або послуг в Данії, зобов'язані вставати на облік. У таких випадках порогу немає.

ПДВ стягується з продажу більшості товарів і надання більшості послуг. Одночасно датським законодавством встановлено перелік певних товарів і послуг, для яких діє нульова ставка ПДВ. В першу чергу це стосується поставки товарів в межах Європейського Союзу. Податком на додану вартість в Данії не обкладаються багато видів послуг: медичні, страхові, поштові та інші.

Компанії зобов'язані подавати декларацію ПДВ і сплачувати ПДВ щомісяця (якщо щорічний оборот перевищує 6.7 млн. євро), щоквартально (якщо щорічний оборот 0.67 - 6.7 млн. євро) або 2 рази в рік (якщо щорічний оборот не перевищує 0.67 млн. євро). Нові компанії повинні подавати декларації щоквартально за винятком випадків, коли їх очікуваний оборот перевищує 7.4 млн. євро.

ПДВ реєстрація займає близько 2 міс.


Ключові експертиЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA