Юридичний сервіс...
Бухгалтерський аутсорсинг...
Корпоративне право та M&A

Наші фахівці мають значний досвід у питаннях реєстрації, злиття, поділу, ліквідації підприємств, а також вони можуть розробляти комплекс «анти-рейдерських» заходів, спрямованих на захист бізнесу, представляти інтереси клієнта в судових суперечках як з корпоративних питань, так і в складних суперечках між власниками корпоративних прав.

Серед найбільш затребуваних послуг:

- Державна реєстрація протягом доби фізичної особи, яка має намір стати підприємцем та юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи.
Реєстрація підприємства проводиться нашими фахівцями «під ключ», а це означає, що в результаті надання нам всіх необхідних документів та інформації, клієнт одержує повний пакет необхідних для роботи документів. Крім робіт безпосередньо по реєстрації, ми можемо також надати послуги по веденню обліку й звітності на перших етапах діяльності, коли у клієнта ще немає бухгалтера, або невисокий прибуток не дозволяє мати власного фахівця.

- Внесення змін в установчі документи.

- Розкриття інформації щодо кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) або зміна відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичної особи, у тому числі кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) її учасника (засновника) юридичної особи, якщо учасник (засновник) – юридична особа (подання форми 4).
  
Отримання виписки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

Ми допоможемо без зайвих витрат вирішити ці складні питання.
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners