Опубліковано інтерв'ю Ольги Дмитрієвої, Керуючого партнера ЮФ «Дмитрієва та партнери» в щотижневій газеті «Закон і Бізнес»

17.05.2013

Опубліковано інтерв'ю Ольги Дмитрієвої, Керуючого партнера ЮФ «Дмитрієва та партнери» в щотижневій газеті «Закон і Бізнес»

У новому номері газети «Закон і бізнес» № 18-19 опубліковано інтерв'ю з Керуючим партнером ЮФ «Дмитрієва та партнери», а також Головою Вищої ревізійної комісії адвокатури Ольгою Дмитрієвою.

У своєму інтерв'ю, Ольга Дмитрієва розповіла про завдання, плани, особливості роботи Вищої ревізійної комісії адвокатури (далі - ВРКА), акцентувала увагу на тому, що ВРКА не слід розглядати як каральний орган. «ВРКА повинна не тільки перевіряти, але й допомагати» - констатувала Ольга Дмитрієва.

Також, Ольга Дмитрієва повідомила про те, що в даний час розробляються проект про порядок проведення перевірок та рекомендації ведення бухгалтерського та податкового обліку для регіональних органів НААУ.

«Раніше практично у всіх регіонах кваліфікаційні комісії були зареєстровані по-різному і мали зовсім різні організаційно-праві форми, відповідно, по-різному вели податковий облік, деякі комісії могли бути навіть платниками єдиного податку. Зараз ми ставимо перед собою завдання виробити якісь стандарти, ввести однаковість. Ми б хотіли, щоб всі вели облік в єдиній програмі для того, щоб у нас був доступ до фінансової інформації » - повідомила Ольга Дмитрієва.

Окрім питань, пов'язаних з адвокатурою, Ольга Леонідівна «поділилась» своїми поглядами на можливі проблеми, пов'язані з веденням Державного земельного кадастру.

З повним текстом статті можна ознайомитися у випуску газети «Закон і Бізнес» № 18-19 або за посиланням http://zib.com.ua/ru/15895-kdka_i_soveti_advokatov_-_eto_ne_karmannie_organizacii_s_pom.html

Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA