Новини

23.05.2022

Під час заходу були розглянуті такі питання:

  1. Способи встановлення та розмір відшкодування.
  2. Спосіб поновлення порушених прав.
  3. Причини відмов у відкритті провадження та задоволенні позовів.
  4. Розгляд позовів у спеціалізованих міжнародних установах.
  5. Вирішення питання відшкодувань у мирних угодах та за рішеннями урядів країн.

16.02.2022

Шановні друзі, колеги та партнери.

Компанія «Дмитрієва та партнери» вітає вас з Днем Єднання!

Побажання кожному з нас зберігати силу духу, бадьорість та оптимізм.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас, нехай життя у нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості і спокої, вірних цілей та високих прагнень, одного чистого та мирного неба на всіх.

Ми віримо у наше світле майбутнє і сприятимемо розвитку та процвітанню улюбленої країни.

22.12.2021

Шановні друзі, колеги та партнери.

Компанія «Дмитрієва та партнери» вітає вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Щиро бажаємо, щоб Новий рік обдарував вас щастям і радістю, додав життєвої наснаги, духовного оновлення, мудрості, витримки та оптимізму. Бажаємо подальшого спільного процвітання, індивідуальних успіхів і променистих усмішок, що символізують достаток і самореалізацію у всіх ваших задумах!

Щоразу Новий рік — це точка відліку, від якої ми починаємо наше нове, краще життя!

Нехай прекрасні зимові свята принесуть вам та вашим родинам мир, спокій, злагоду , любов та впевненість у майбутньому.

07.12.2021

Останнім часом почастішали випадки блокування поданих на реєстрацію ПН/РК у зв’язку з тим, що платники ПДВ не подали Таблицю даних платника податку, або неправильно її заповнили, або додали не повний пакет документів, які підтверджують відповідність здійснених платником ПДВ господарських операцій. В цій статті ми хотіли би наголосити на тому, наскільки це важливо – правильно подати Таблицю та Пояснення до неї.

Право на подання Таблиці даних платника податку встановлено Порядком, затвердженим Постановою КМУ «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» від 11.12.19 р. № 1165.

01.12.2021

22 листопада 2021 року відбулось позачергове засідання Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка, де були оговорені кадрові питання.

Після обрання лічильної комісії, відбулося таємне голосування, за результатом якого найближчим часом буде підписано контракти з новообраними завідувачами кафедр.

На посаду завідувачки кафедри кримінального процесу та криміналістики Навчально-наукового інституту права була обрана Костюченко Олена, партнер, керівник практики кримінального права ЮФ «Дмитрієва та Партнери», к.ю.н., доцент кафедри правосуддя, адвокат.

16.11.2021

«Юридична Газета» продовжує дослідження ринку юридичних послуг.

Опубліковано «ВИБІР КЛІЄНТА. ТОП-100 ЮРИСТІВ УКРАЇНИ – 2021».

В сотню топових юристів України увійшла і Ольга Дмитрієва, директорка АО «Дмитрієва та партнери», адвокатка.

Ольгу Дмитрієву було відмічено, як одного із кращих юристів України, відразу в кількох практиках: «КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО / MGA», «ДЕРЖАВНО-ПРИВАТНЕ ПАРТНЕРСТВО / ІНФРАСТУКТУРНІ ПРОЕКТИ».

08.11.2021

В п'ятницю, 05 листопада 2021 року, відбувся черговий ХІ З'їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація адвокатів України».

У зв’язку з посиленням карантинних обмежень, участь у заході взяли лише делегати ААУ.

Традиційно, цей захід зібрав членів ААУ для вирішення важливих управлінських питань.

Було затверджено порядок денний, який включав, зокрема, звітування щодо діяльності Асоціації протягом останніх двох років та обрання керівного складу на наступні два роки.

За результатами розгляду та відкритого голосування, одноголосно обрано Президентом Асоціації адвокатів України — Ольгу Дмитрієву, керуючу партнерку АО «Дмитрієва та партнери», менторку LBS, адвокатку.

13.09.2021

09 вересня 2021 відбулася найочікуваніша подія осені -  Форум Асоціації адвокатів України - «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0».

Цей захід об’єднав тих, хто є успішним гравцем на ринку юридичних послуг і бажає закріпити свої позиції та початківців, які прагнуть дізнатися всі тонкощі для уникнення помилок на старті.

На форумі можна було дізнатися про трансформацію бізнесу, яка відбулась під час пандемії, та як досягти і зберегти успіх на правничому полі у ці нелегкі часи.

26.08.2021

11.06.2021 р. набрав чинності Наказ Міністерства фінансів від 19.03.2021 р. №163 про Положення про форму та зміст структури власності. У зв’язку з цим до 11 жовтня 2021 року всі юридичні особи зобов’язані подати держреєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності.

Порушення термінів подання тягнуть за собою накладення штрафу на керівника юридичної особи або особу, вповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), від 17 000 до 51 000 грн.

Наша компанія надає послугу з підготовки та подання держреєстратору інформації про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності. Для замовлення послуги зв’яжіться з нами за нашими контактами.

12.08.2021

6 серпня 2021 року пройшов найочікуваніший захід - Banking&Compliance 2021 A2B Forum

Традиційно відкриття форуму відбулося з вітальних слів: Зої Ярош, Президентки ААУ, адвокатки, керуючої партнерки АО «Marshaller Group», Ольги Дмитрієвої, керуючої партнерки АО «Dmitrieva & Partners», адвокатки, Голови Наглядової ради ААУ, менторки проєктів Law&Business Studio, Смоковича Михайла, Голови Касаційного адміністративного суду Верховного Суду, доктора юридичних наук, заслуженого юриста України.


Сторінки: 1 2 3 4 5 ... 52 НаступнаЗамовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA