Дмитрієва О.Л. взяла участь у конференції «Реформування вищої юридичної освіти в Україні»

23.10.2009

Дмитрієва О.Л. взяла участь у конференції «Реформування вищої юридичної освіти в Україні»

23 жовтня 2009 року Дмитрієва О.Л. взяла участь у Всеукраїнській конференції з питань реформування вищої юридичної освіти в Україні, що відбулася за сприяння Американської асоціації юристів / Ініціатива з верховенства права в Україні, Міністерства освіти і науки України, Міністерства юстиції України та Регіональної місії USAID в Україні, Молдові і Білорусі.

На обговорення було винесено питання реформування вищої юридичної освіти, перспектив створення ефективної системи підготовки кадрів юридичного профілю, забезпечення якості викладання юридичних дисциплін, зв’язку теоретичної підготовки з практикою. У ході конференції було представлено проект Концепції розвитку вищої юридичної освіти в Україні.

Дмитрієва О.Л. наголосила на тому, що на особливу увагу заслуговують питання про підвищення загального рівня викладання у вузах, введення практичних курсів за участю практикуючих юристів, адвокатів, суддів тощо, організація та контроль за проходженням студентами навчальної практики.Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA