ЮФ "Дмитріва та Партнери" прийняла на стажування учасників Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу

21.05.2014

ЮФ "Дмитріва та Партнери" прийняла на стажування учасників Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу

Провідна ЮФ "Дмитрієва та Партнери" прийняла на стажування учасників Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, який втретє проходив під егідою міжнародної неприбуткової асоціації «Європейська арбітражна палата» (м. Брюссель, Бельгія).

Керуючий партнер ЮФ "Дмитрієва та Партнери" Ольга Дмитрієва неодноразово виступала в якості судді на Міжнародному конкурсі з комерційного арбітражу, головне завдання якого полягає в підвищенні рівня знань та сприянні розвитку у студентів юридичних факультетів денної форми навчання практичних навичок у сфері міжнародного комерційного права та міжнародного комерційного арбітражу.

На останньому конкурсі пані Ольга запросила на стажування до ЮФ "Дмитрієва та Партнери" студентів Українського державного університету фінансів та міждународній торговлі Богачека Максима та Дяченко Оксану, які показали високий рівень знань з міжнародного права та англійської мови.

Найкращи юристи та адвокати ЮФ "Дмитрієва та Партнери" будуть направляти та підтримувати студентів на протязі двох тижнів з 19 травня по 2 червня, нададуть їм можливість спробувати свої сили в різних справах та отримати практичний досвід.

Сподіваємося, що стажування дасть майбутнім юристам нові корисні знання та допоможе у подальшому розвитку кар'єри.Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA