Історія

Компанія «Дмитрієва та Партнери» розпочала свою діяльність в 1994 році.

Перший офіс розпочав роботу 4 березня 1994 року за адресою вул. Богомольця 7/14. В офісі з першого дня працювали тільки три співробітники: Дмитрієва Ольга - засновник і керуючий, юрист - Легар Борис і адміністратор - Олексюк Ігор. В значній мірі це відбулося завдяки інвестиціям іноземних партнерів і наполегливості засновника.

Поступово штат розширювався, збільшувалася кількість клієнтів, і в 1996 році було зареєстровано командитне товариство «Адвокатське бюро «Альянс, Ольга Дмитрієва та партнери».

З цього періоду почала активно розширюватися практика, з'являлися нові напрямки, збільшувалася кількість співробітників.

Починаючи з 1998 року компанія «Дмитрієва та Партнери» входить до складу 50 провідних юридичних фірм України за результатами досліджень, що проводяться щорічно газетою «Юридична практика».

У зв'язку із розширенням фірма в 1999 році переїхала в просторий новий офіс за адресою Дніпровська набережна, 3, де й розташовується в даний час.

В 2000 році фірма була реорганізована в товариство з обмеженою відповідальністю «Дмитрієва та Партнери».

У 2004 році компанія відмітила свій 10-річний ювілей та стала Лауреатом конкурсу «Визнання - 2004» у номінації «Краща юридична компанія на ринку нерухомості України - 2004», що проходив у рамках II спеціалізованої виставки - форуму «Нерухомість. Фінансування. Перспектива - 2004» за сприяння Асоціації правників України та Асоціації фахівців з нерухомості України.

На протязі останніх 10-років співробітники компанії «Дмитрієва та Партнери» окрім юридичної практики приймали активну участь у громадській професійній діяльності та у розробці нових законотворчих актів.

У 2014 році компанія «Дмитрієва та Партнери» відзначила свій ювілей у вишуканих інтер'єрах музею «Шоколадний будинок». Співробітників компанії привітати видатні адвокати, юристи, науковці, керівники органів влади, представники ЗМІ.

Незважаючи на досягнення та стабільну позицію на ринку юридичних та бухгалтерських послуг, ми не збираємося зупинятись на досягнутому, а плануємо й надалі підтримувати репутацію на високому рівні та бути завжди на шаг попереду.
Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners
Защита от автоматических сообщений*:

CAPTCHA