Співробітники

Співробітники фірми постійно підвищують свій професійний рівень шляхом участі в спеціалізованих конференціях, семінарах, курсах як в якості учасників, так і в якості доповідачей; вільно володіють однією або декількома іноземними мовами. Майже всі юристи мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, являються членами Асоціації Адвокатів України, Асоціації юристів України, Європейської Бізнес Асоціації.

Кулеша Сергій
Юрист
Kulesha@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Борисенко Олена
Бухгалтер
Borysenko@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Іванова Олена
Бухгалтер
Ivanova@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Клочко Ірина
Бухгалтер
Klochko@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Мойсеєнко Олена
Бухгалтер
Moyseenko@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Губіцький Євген
Системний адміністратор
Gubickiy@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Системне адміністрування
Мельник Олена
Начальник відділу нерухомості
Melnik@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Нерухомість

Сторінки: Поперед. 1 2