Департамент бухгалтерського аутсорсингу

Співробітники фірми постійно підвищують свій професійний рівень шляхом участі в спеціалізованих конференціях, семінарах, курсах як в якості учасників, так і в якості доповідачей; вільно володіють однією або декількома іноземними мовами. Майже всі юристи мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, являються членами Асоціації Адвокатів України, Асоціації юристів України, Європейської Бізнес Асоціації.

Людмила Щербак
Партнер,
Начальник відділу бухгалтерського аутсорсингу
Accountant@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Тел.: +38 (067) 503-01-41
Олена Мойсеєнко
Бухгалтер
Moyseenko@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Тел.: +38 (067) 503-01-41
Олена Борисенко
Бухгалтер
Borysenko@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Тел.: +38 (067) 503-01-41
Ірина Клочко
Бухгалтер
Klochko@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Тел.: +38 (067) 503-01-41
Світлана Ребенок
Бухгалтер
Rebenok@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Тел.: +38 (067) 503-01-41
Олена Мараховська
Бухгалтер
Marahovskaya@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Тел.: +38 (067) 503-01-41



Замовити консультацію фахівців
Dmitrieva & Partners