Юридичний департамент

Співробітники фірми постійно підвищують свій професійний рівень шляхом участі в спеціалізованих конференціях, семінарах, курсах як в якості учасників, так і в якості доповідачей; вільно володіють однією або декількома іноземними мовами. Майже всі юристи мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, являються членами Асоціації Адвокатів України, Асоціації юристів України, Європейської Бізнес Асоціації.

Костюченко Олена
Партнер, керівник практики кримінального права ЮФ «Дмитрієва та Партнери», к.ю.н., доцент кафедри правосуддя, адвокат
Kostiuchenko@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Крижанівський Олександр
Партнер,
Консультант з питань зовнішнього інвестування.
Kryzhanivsky@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Ігнатова Любов
Адвокат, керівник практики трудового права
Ignatova@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Лахтарін Артур
Адвокат
Lakhtarin@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Вахницька Анжеліка
Старший юрист, керівник практики IT-права, спеціаліст по експертній оцінці майна, майнових прав і бізнесу на території України
Vakhnizka@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Поета Тетяна
Юрист
poeta@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Просвіряков Антон
Юрист
Prosviriakov@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39
Кулеша Сергій
Юрист
Kulesha@dmp.com.ua
Тел.: +38 (044) 553-76-60,
Факс: +38 (044) 553-74-39

Сторінки: 1 2 Наступна